Takeharu Ishimoto - Theme of CRISIS CORE "Dream...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 21.09.2010 12:59:06
Rozmiar pliku: 5,43 MB
Tagi: Takeharu Ishimoto, Theme of CRISIS CORE "Dream..., takeharu, ishimoto, theme, of, crisis, core, dreams, and, pride, game
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Takeharu_Ishimoto_-_Theme_of_CRISIS_CORE_"Dream....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej pięć i czterdzieści trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Theme of CRISIS CORE "Dream...", której autorem jest Takeharu Ishimoto. Plik mp3, który teraz odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Do dzisiaj nikt nie zapisał ani razu pliku audio Takeharu Ishimoto - Theme of CRISIS CORE "Dream.... Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Theme of CRISIS CORE "Dream.... Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Takeharu Ishimoto, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł omijać inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Takeharu Ishimoto - Theme of CRISIS CORE "Dream..., a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do wykonania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Theme of CRISIS CORE "Dream...? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj