Maseł - Zawsze na scenie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:06
Data dodania: 21.09.2010 12:59:08
Rozmiar pliku: 2,84 MB
Tagi: Maseł, Zawsze na scenie, zawsze, scenie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Maseł_-_Zawsze_na_scenie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słyszysz to około dwa i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i sześć sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Maseł, której nazwa to Zawsze na scenie. Utwór w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Maseł - Zawsze na scenie nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Maseł - Zawsze na scenie to piosenka, która staje się coraz bardziej popularna, nie zawsze pośród fanów tego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Maseł potrafi stworzyć chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, do którego należy Maseł - Zawsze na scenie, ale również wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być ogromne domówki. Te piosenki możesz także słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają czystość i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Zawsze na scenie? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie różni się od tych z innych stron. Lecz jednak jest tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie poszerzać kolekcję darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Codziennie dorzucamy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj