Dozis Letalis-Na scenie.

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:19
Data dodania: 21.09.2010 12:59:08
Rozmiar pliku: 2,12 MB
Tagi: Dozis Letalis, Na scenie., letalis, dozis, punk, rock, wilkołaz, kraśnik, scenie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dozis_Letalis-Na_scenie..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz ma rozmiar dwa i dwanaście setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i dziewiętnaście sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Dozis Letalis, której tytuł to Na scenie.. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Utwór Dozis Letalis-Na scenie. nie został jak na razie nigdy pobrany. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Dozis Letalis-Na scenie.. Czemu właśnie ten kawałek?

Dozis Letalis jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Na scenie., genialna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o żadne opłaty - całość dostępnych tu piosenek jest zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz napotkać na podobnych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj jest obecna wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Na scenie., której autorem jest Dozis Letalis, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie Dozis Letalis-Na scenie. i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj