01 - Kreesha Turner - Dont Call Me Baby (album ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 21.09.2010 13:04:42
Rozmiar pliku: 5,07 MB
Tagi: Kreesha Turner, Dont Call Me Baby (album ..., dance, 2008-00-00
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01_-_Kreesha_Turner_-_Dont_Call_Me_Baby_(album_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje pięć i siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Dont Call Me Baby (album ...", której autorem jest Kreesha Turner. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku mp3 01 - Kreesha Turner - Dont Call Me Baby (album ... do tej pory. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten utwór, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Dont Call Me Baby (album ..., którą wykonuje Kreesha Turner, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład 01 - Kreesha Turner - Dont Call Me Baby (album ..., a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrealizowania tricków, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Dont Call Me Baby (album ...? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Być może marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj