03 niech sie pani nie odwraca

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:30
Data dodania: 21.09.2010 13:05:35
Rozmiar pliku: 5,04 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

03_niech_sie_pani_nie_odwraca.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży pięć i cztery setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na pięć minut i trzydzieści sekund. Znajduje się tu utwór 03 niech sie pani nie odwraca do pobrania.W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Plik 03 niech sie pani nie odwraca nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

03 niech sie pani nie odwraca coraz sprawniej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, nie tylko tego typu gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że 03 niech sie pani nie odwraca potrafi napisać wyraziste, szybko wpadające w ucho przeboje, które powtarzamy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu coś dla siebie. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy 03 niech sie pani nie odwraca, ale także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze będą to być ogromne domówki. Te piosenki możesz również włączyć na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy doceniają czystość i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony 03 niech sie pani nie odwraca? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na innych portalach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie zwiększać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością jak najszybciej znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj