Echoes of Yul - Pony

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:12
Data dodania: 21.09.2010 13:11:27
Rozmiar pliku: 14,2 MB
Tagi: Echoes of Yul, Pony, Echoes, of, Yul, Doom, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Echoes_of_Yul_-_Pony.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży czternaście i dwa setnych megabajta. Długość to sześć minut i dwanaście sekund. Jest to jeden z utworów wykonawcy Echoes of Yul, którego nazwa brzmi Pony. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dodał dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Echoes of Yul - Pony nie została jeszcze nigdy pobrana. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych muzyków, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu Echoes of Yul - Pony. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Echoes of Yul jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Pony, świetna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by martwić się o żadne koszty - wszystkie udostępnione u nas utwory są absolutnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Pony, której kompozytorem jest Echoes of Yul. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Echoes of Yul - Pony i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk tworzy hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj