Nixon / Nismo - Other shore (ft. Amaze)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:58
Data dodania: 21.09.2010 13:13:47
Rozmiar pliku: 4,74 MB
Tagi: Nixon / Nismo, Other shore (ft. Amaze), nixon, nismo, other, shore, ft, amaze, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nixon_/_Nismo_-_Other_shore_(ft._Amaze).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje cztery i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Other shore (ft. Amaze)", którego autorem jest Nixon / Nismo. Utwór, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Nixon / Nismo - Other shore (ft. Amaze). Nikt do dziś nie miał ochoty skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Nixon / Nismo - Other shore (ft. Amaze). Czemu właśnie ta piosenka?

Nixon / Nismo bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Other shore (ft. Amaze), genialna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by martwić się o żadne koszty - wszystkie udostępnione tu piosenki są absolutnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Other shore (ft. Amaze), której autorem jest Nixon / Nismo, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Nixon / Nismo - Other shore (ft. Amaze) i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Nixon / Nismo nie bez powodu jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj