Nixon / Nismo - Wizerunek (ft. Embi)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:57
Data dodania: 21.09.2010 13:13:47
Rozmiar pliku: 4,73 MB
Tagi: Nixon / Nismo, Wizerunek (ft. Embi), nixon, nismo, wizerunek, ft, embi, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nixon_/_Nismo_-_Wizerunek_(ft._Embi).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje cztery i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Nixon / Nismo, którego tytuł brzmi Wizerunek (ft. Embi). W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego pliku żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio Nixon / Nismo - Wizerunek (ft. Embi) jak na razie. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco blaknie - także za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Nixon / Nismo - Wizerunek (ft. Embi). Czemu właśnie ta piosenka?

Nixon / Nismo bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Wizerunek (ft. Embi), genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które możesz napotkać na analogicznych stronach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w zapomnienie ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest Wizerunek (ft. Embi), w wykonaniu Nixon / Nismo. Nie zwlekaj, aż Nixon / Nismo - Wizerunek (ft. Embi) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Nixon / Nismo nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj