members of mayday - We are different (q-tex remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:37
Data dodania: 21.09.2010 13:15:06
Rozmiar pliku: 1,48 MB
Tagi: members of mayday, We are different (q, tex remix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

members_of_mayday_-_We_are_different_(q-tex_remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słyszysz to około jeden i czterdzieści osiem setnych megabajta. A jego czas trwania to jeden minute i trzydzieści siedem sekund. Jest to jeden z dzieł wykonawcy members of mayday, którego nazwa to We are different (q. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego members of mayday - We are different (q-tex remix) dotychczas. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - We are different (q, którą wykonuje members of mayday, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, jak choćby members of mayday - We are different (q-tex remix), a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka bardzo prostych do realizacji sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na telefon We are different (q? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj