Martyna Ciok - Nasze rendez-vous

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:09
Data dodania: 21.09.2010 13:15:43
Rozmiar pliku: 1,96 MB
Tagi: Martyna Ciok, Nasze rendez, vous, martyna, ciok, nasze, rendez, śpiewaj, walcz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Martyna_Ciok_-_Nasze_rendez-vous.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz zajmuje jeden i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dziewięć sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Martyna Ciok, której tytuł to Nasze rendez. Utwór, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Martyna Ciok - Nasze rendez-vous do tego momentu. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, także za sprawą portali takich jak nasz, na których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład Martyna Ciok - Nasze rendez-vous. Czemu właśnie ta piosenka?

Martyna Ciok bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje świetne utwory. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Nasze rendez, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można spotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także szybko i bezpłatnie.

Nasze rendez, autorstwa Martyna Ciok, to świetna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Martyna Ciok - Nasze rendez-vous i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Martyna Ciok nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj