This Is The Hospital - The Noises We Make

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:37
Data dodania: 21.09.2010 13:15:55
Rozmiar pliku: 4,22 MB
Tagi: This Is The Hospital, The Noises We Make, make, noises, hospital, the, this
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

This_Is_The_Hospital_-_The_Noises_We_Make.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to cztery i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści siedem sekund. Jest to piosenka o tytule "The Noises We Make", której autorem jest This Is The Hospital. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 This Is The Hospital - The Noises We Make dotychczas. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - The Noises We Make, której autorem jest This Is The Hospital, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, na przykład This Is The Hospital - The Noises We Make, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle prostych do zrealizowania rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Wolisz skopiować na telefon The Noises We Make? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. A może będzie również tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj