ewa braun - stereo - 05. ptaki czuja jesien

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:07
Data dodania: 21.09.2010 13:16:07
Rozmiar pliku: 6,51 MB
Tagi: ewa braun, stereo, 05. ptaki czuja jesien, ewa, braun, nois, punk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ewa_braun_-_stereo_-_05._ptaki_czuja_jesien.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje sześć i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego długość to siedem minut i siedem sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy ewa braun, którego nazwa to stereo. Utwór, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku mp3. Zalecamy więc, byś takowy zaproponował. Piosenka ewa braun - stereo - 05. ptaki czuja jesien nie została do dziś ani razu pobrana. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład stereo. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest ewa braun, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład ewa braun - stereo - 05. ptaki czuja jesien, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka bardzo prostych do zrobienia tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 stereo? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej bazy utworów i odkrycie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj