Hans Zimmer - God Particle

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:21
Data dodania: 21.09.2010 13:25:36
Rozmiar pliku: 4,90 MB
Tagi: Hans Zimmer, God Particle, hans, zimmer, god, particle, soundtrack, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Hans_Zimmer_-_God_Particle.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to pięć minut i dwadzieścia jeden sekund. Jest to utwór w formacie mp3 tytułem "God Particle", którego autorem jest Hans Zimmer. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie zamieszczono jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Hans Zimmer - God Particle do dziś. Nikt do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Ogrom kawałków jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz God Particle? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

Hans Zimmer to poważany i znany twórca w świecie muzyki. Nagrywane przez niego piosenki błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Podobnie stało się z God Particle. Download tej empetrójki możesz zrobić na naszym portalu. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tej piosenki, bez potrzeby wchodzenia na Wrzutę i podobne serwisy.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz włączyć piosenki w odtwarzaczu lub na wieży? Więc nie zwlekaj - ściągnij Hans Zimmer - God Particle i słuchaj jej gdzie zapragniesz, bez żadnych trudności.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Całość jest absolutnie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Pobieranie hitów z Wrzuty to znakomite wyjście dla osób, które wolą najpierw przesłuchać dany utwór lub konkretną płytę, i w następstwie tego to zakupić.

Nie ściągaj piosenek w ciemno i nie twórz bałaganu na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3, nim je pobierzesz. Jeżeli taki utwór nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili możesz kliknąć na inny. Jednakże God Particle, który stworzył Hans Zimmer, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj