DJ Arqie - Jingle bells (Christmas mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:50
Data dodania: 21.09.2010 13:25:38
Rozmiar pliku: 3,51 MB
Tagi: DJ Arqie, Jingle bells (Christmas mix), arqie, jingle, bells, mix, christmas, techno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Arqie_-_Jingle_bells_(Christmas_mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około trzy i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sekund. To piosenka o tytule "Jingle bells (Christmas mix)", której wykonawcą jest DJ Arqie. Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle wdzięczni, jak byś go dodał. Piosenka DJ Arqie - Jingle bells (Christmas mix) nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby DJ Arqie - Jingle bells (Christmas mix). Dlaczego właśnie ta piosenka?

DJ Arqie jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość rozpoczynających karierę artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Jingle bells (Christmas mix), świetna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tu kawałki są absolutnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tu jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie ciągłe czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jingle bells (Christmas mix), której autorem jest DJ Arqie, to świetna piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na słuchanie DJ Arqie - Jingle bells (Christmas mix) i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. DJ Arqie nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj