Cabaret Voltaire - Doublevision

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 21.09.2010 13:26:11
Rozmiar pliku: 4,76 MB
Tagi: Cabaret Voltaire, Doublevision, industrial, electronic, experimental, new, wave, 80s, 1985
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cabaret_Voltaire_-_Doublevision.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej cztery i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Cabaret Voltaire, której tytuł to Doublevision. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik Cabaret Voltaire - Doublevision nie został jeszcze nigdy pobrany. Żaden użytkownik jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego pliku, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili podbijają serca słuchaczy. Tak samo jest, jeśli chodzi o Doublevision, wykonywanym przez Cabaret Voltaire. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest Cabaret Voltaire - Doublevision? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz na codzień, i tak możesz pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Doublevision, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie znaleźć tę piosenkę Cabaret Voltaire? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie każdego utworu z Wrzuty. Od teraz skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś darmowych empetrójek - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu hasła, dla przykładu Cabaret Voltaire - Doublevision, dostaniesz wyniki, z których zostaniesz przeniesiony wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem jest pobranie porządnej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz ogrom utworów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj