Kolekcja Muzyki Ludowej Polskiego Radia - Stwor...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:59
Data dodania: 21.09.2010 13:28:57
Rozmiar pliku: 1,81 MB
Tagi: Kolekcja Muzyki Ludowej Polskiego Radia, Stwor..., kolekcja, muzyki, ludowej, polskiego, radia, stworzona, je, koza, 1997
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kolekcja_Muzyki_Ludowej_Polskiego_Radia_-_Stwor....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie słuchasz to jeden i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt dziewięć sekund. To jeden z utworów autorstwa Kolekcja Muzyki Ludowej Polskiego Radia, którego nazwa to Stwor.... W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku Kolekcja Muzyki Ludowej Polskiego Radia - Stwor.... Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Ogromna ilość kawałków jest w zasięgu ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz Stwor...? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż Ci się wydaje.

Kolekcja Muzyki Ludowej Polskiego Radia to ceniony oraz znany twórca w świecie muzyki. Nagrywane przez niego kawałki błyskawicznie stają się popularnymi hitami. Analogicznie dzieje się z Stwor.... Download pliku mp3 najłatwiej zrobić na naszej stronie. Jedynie kilka kliknięć potrzeba, byś nie musiał wchodzić na Wrzutę albo inne witryny, by cieszyć się tą piosenką.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Wolisz posłuchać piosenek w telefonie lub odtwarzaczu? Więc nie zwlekaj - ściągnij Kolekcja Muzyki Ludowej Polskiego Radia - Stwor... i słuchaj jej gdzie chcesz, bez żadnych przeszkód.

Co istotne, nie pobieramy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i ściągniesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta to znakomite wyjście dla ludzi, którzy wolą najpierw zaznajomić się z konkretnym albumem lub utworem, a dopiero później to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je także posłuchać, żeby nie ściągać tego po omacku i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeśli dany utwór nie przypadnie Ci do gustu, zawsze jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak Stwor..., autorstwa Kolekcja Muzyki Ludowej Polskiego Radia, jest teraz bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj