Shiva In Exile - Breathing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:44
Data dodania: 21.09.2010 13:29:41
Rozmiar pliku: 10,8 MB
Tagi: Shiva In Exile, Breathing, shiva, in, exile, new, age, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Shiva_In_Exile_-_Breathing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to mniejwięcej dziesięć i osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści cztery sekundy. To jeden z dzieł stworzonych przez Shiva In Exile, którego tytuł brzmi Breathing. Plik mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go dodał. Piosenka Shiva In Exile - Breathing nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bez problemów zdobywają rzesze wiernych fanów, gotowych wydać grube pieniądze na koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ukochanego artystę. Tak samo jest, jeśli chodzi o Breathing, stworzonym od podstaw przez Shiva In Exile. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie sam chcesz się dowiedzieć, czym jest Shiva In Exile - Breathing? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a przekonasz, dlaczego ten kawałek zbiera same dobre opinie pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Breathing, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Shiva In Exile? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie całkiem bezpieczne, na których poszukiwałeś bezpłatnych utworów - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym ogromnie rozbudowanym zbiorem piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu tekstu, jak choćby Shiva In Exile - Breathing, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj