Shiva In Exile - Myingmar

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 11:17
Data dodania: 21.09.2010 13:29:41
Rozmiar pliku: 25,8 MB
Tagi: Shiva In Exile, Myingmar, shiva, in, exile, new, age, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Shiva_In_Exile_-_Myingmar.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży dwadzieścia pięć i osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to jedenaście minut i siedemnaście sekund. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Myingmar", którego autorem jest Shiva In Exile. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego pliku nie dopasowano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Shiva In Exile - Myingmar do dzisiaj. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Myingmar, której autorem jest Shiva In Exile, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, jak choćby Shiva In Exile - Myingmar, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka bardzo łatwych do zrealizowania sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na telefon Myingmar? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj