Maximilian Hecker - Misery

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 21.09.2010 13:32:18
Rozmiar pliku: 5,69 MB
Tagi: Maximilian Hecker, Misery, maximilian, hecker, pop, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Maximilian_Hecker_-_Misery.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz zajmuje pięć i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i dziewięć sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Misery", której wykonawcą jest Maximilian Hecker. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Plik Maximilian Hecker - Misery nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik muzyczny, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni twórcy, którzy z łatwością zdobywają tłumy nowych słuchaczy, gotowych zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ulubionego twórcę. Podobnie jest z przebojem Misery, stworzonym od podstaw przez Maximilian Hecker. Przebój ten bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest Maximilian Hecker - Misery? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zyskuje same dobre opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Misery, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach kawałka Maximilian Hecker? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać darmowych hitów na nieciekawych, niebezpiecznych portalach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu tekstu, np. Maximilian Hecker - Misery, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość piosenek, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj