Tico Moon - Raspbery

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 21.09.2010 13:41:20
Rozmiar pliku: 4,92 MB
Tagi: Tico Moon, Raspbery, tico, moon, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tico_Moon_-_Raspbery.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. To utwór o tytule "Raspbery", którego wykonawcą jest Tico Moon. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Tico Moon - Raspbery do tego momentu. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Raspbery, której autorem jest Tico Moon, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Tico Moon - Raspbery, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka bardzo łatwych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na telefon Raspbery? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych gwiazd. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj