DtTeO- Początek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:41
Data dodania: 21.09.2010 13:43:30
Rozmiar pliku: 1,16 MB
Tagi: DtTeO, Początek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DtTeO-_Początek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to jeden i szesnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i czterdzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Początek", której autorem jest DtTeO. Kawałek w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tego momentu żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku mp3 DtTeO- Początek. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

DtTeO- Początek to utwór, który staje się coraz bardziej popularny, nie tylko wśród miłośników tego rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że DtTeO potrafi napisać wyraziste, szybko wpadające w ucho hity, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, który przedstawia DtTeO- Początek, ale także wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Niekoniecznie będą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym brzmieniem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Początek? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak mamy tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie zwiększać zbiór darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, na pewno bardzo szybko pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj