Tori Amos - Tiny Dancer

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:49
Data dodania: 21.09.2010 13:51:07
Rozmiar pliku: 2,62 MB
Tagi: Tori Amos, Tiny Dancer, tori, amos, tiny, dancer, alternative
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tori_Amos_-_Tiny_Dancer.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie odtwarzasz to około dwa i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Tiny Dancer", której autorem jest Tori Amos. Utwór mp3, który obecnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego kawałka. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Tori Amos - Tiny Dancer dotychczas. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Tiny Dancer. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Tori Amos - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Tori Amos - Tiny Dancer, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle sprytnych do zrobienia chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Tiny Dancer? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. A może będzie również tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj