Korn - Issues - 09 - Am i Going crazy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:59
Data dodania: 21.09.2010 13:52:00
Rozmiar pliku: 927 KB
Tagi: Korn, Issues, 09, Am i Going crazy, Am, Going, crazy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Korn_-_Issues_-_09_-_Am_i_Going_crazy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz posiada rozmiar dziewięćset dwadzieścia siedem i zero setnych kilobajta. Czas trwania to zero minut i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Korn, której tytuł to Issues. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Korn - Issues - 09 - Am i Going crazy dotychczas. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zyskują rzesze nowych słuchaczy, gotowych zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ukochanego twórcę. Jednym z takich muzyków jest Korn, a tegoroczny hit Issues to mistrzostwo w kwestii komponowania muzyki, a rozgłos zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Prawdopodobnie wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest Korn - Issues - 09 - Am i Going crazy? Pobierz mp3 z naszego portalu, a przekonasz, przez co ten utwór zyskuje same przychylne opinie wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkowicie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Issues, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój Korn? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych kawałków na nieciekawych, podejrzanych serwisach - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą ogromnie pojemną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu hasła, na przykład Korn - Issues - 09 - Am i Going crazy, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj