Korn - Hey Daddy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 21.09.2010 13:52:29
Rozmiar pliku: 3,43 MB
Tagi: Korn, Hey Daddy, hey, daddy, rock, 1999
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Korn_-_Hey_Daddy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz waży trzy i czterdzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. To piosenka tytułem "Hey Daddy", której wykonawcą jest Korn. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nikt nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio Korn - Hey Daddy. Żaden odwiedzający do dziś nie zechciał dodać komentarza do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy z łatwością zdobywają rzesze nowych sympatyków, gotowych zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Takim artystą jest właśnie Korn, a najnowszy przebój Hey Daddy jest już głośno komentowany w świecie muzyki, a popularność zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Pozostawmy opinie innych za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać Korn - Hey Daddy? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Hey Daddy, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych portalach piosenki Korn? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Od teraz na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych piosenek - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle rozbudowanej bazy przebojów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Korn - Hey Daddy, pojawią się wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem jest pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz ogrom przebojów, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj