Leira - Upadły Anioł

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:38
Data dodania: 21.09.2010 13:54:08
Rozmiar pliku: 6,36 MB
Tagi: Leira, Upadły Anioł, ind, pih, pyskaty, mes, ero
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Leira_-_Upadły_Anioł.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży sześć i trzydzieści sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści osiem sekund. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Leira, którego tytuł to Upadły Anioł. Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Piosenka Leira - Upadły Anioł nie została do dziś nigdy pobrana. Nikt do dziś nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy z łatwością zjednują sobie tłumy nowych fanów, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Jednym z takich wykonawców jest Leira, a najnowszy przebój Upadły Anioł to mistrzowski poziom w kwestii tworzenia muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pewnie sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Leira - Upadły Anioł? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same dobre recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Upadły Anioł, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać ten przebój Leira? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie każdej piosenki z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na nieciekawych, podejrzanych serwisach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Leira - Upadły Anioł, pojawią się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, powinieneś błyskawicznie pobrać jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, cudownymi utworami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj