Sennsi - Tak jak ona www.clubtunes.pl

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 21.09.2010 13:56:41
Rozmiar pliku: 8,59 MB
Tagi: Sennsi, Tak jak ona www.clubtunes.pl, sennsitak, jak, onadisco, polo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sennsi_-_Tak_jak_ona_www.clubtunes.pl.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to osiem i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Sennsi, której tytuł brzmi Tak jak ona www.clubtunes.pl. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Sennsi - Tak jak ona www.clubtunes.pl nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Tak jak ona www.clubtunes.pl. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Sennsi, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Sennsi - Tak jak ona www.clubtunes.pl, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niezwykle prostych do zrealizowania rozwiązań, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Tak jak ona www.clubtunes.pl? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów i odkrycie nowych gwiazd. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj