Syku - Rachunek Sumienia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 21.09.2010 14:04:28
Rozmiar pliku: 7,71 MB
Tagi: Syku, Rachunek Sumienia, rachunek, sumienia, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Syku_-_Rachunek_Sumienia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz uruchomioną to około siedem i siedemdziesiąt jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Odtwarzasz utwór tytułem "Rachunek Sumienia", którego autorem jest Syku. Plik mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Do tej pory nikt nie pobrał nigdy pliku audio Syku - Rachunek Sumienia. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Rachunek Sumienia. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Syku, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład Syku - Rachunek Sumienia, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na telefon Rachunek Sumienia? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj