Big Ali - Neon Music (Soundshakerz Club Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:23
Data dodania: 21.09.2010 14:14:13
Rozmiar pliku: 12,3 MB
Tagi: Big Ali, Neon Music (Soundshakerz Club Remix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Big_Ali_-_Neon_Music_(Soundshakerz_Club_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz odtwarzasz to około dwanaście i trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na pięć minut i dwadzieścia trzy sekundy. To piosenka o tytule "Neon Music (Soundshakerz Club Remix)", której autorem jest Big Ali. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku audio Big Ali - Neon Music (Soundshakerz Club Remix) dotychczas. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, na przykład Big Ali - Neon Music (Soundshakerz Club Remix). Czy warto się z tym zapoznać?

Big Ali bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Neon Music (Soundshakerz Club Remix), znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można spotkać na analogicznych portalach. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Neon Music (Soundshakerz Club Remix), której kompozytorem jest Big Ali. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu Big Ali - Neon Music (Soundshakerz Club Remix) jest teraz tak znana. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor tworzy przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj