Kush Project - 05

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:59
Data dodania: 21.09.2010 14:16:57
Rozmiar pliku: 2,28 MB
Tagi: Kush Project, kush, project, 05, nu, metal, 2000
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kush_Project_-_05.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to około dwa i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to strona, na której masz możliwość zapisania na dysk i odtworzenia utworu Kush Project - 05. Utwór, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku Kush Project - 05 jak na razie. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Kush Project - 05, której autorem jest Kush Project, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, na przykład Kush Project - 05, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrobienia rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na telefon Kush Project - 05? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, aby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj