Cat Power - Living Proof

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:13
Data dodania: 21.09.2010 14:18:48
Rozmiar pliku: 4,51 MB
Tagi: Cat Power, Living Proof, cat, power, living, proof, soundtrack, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cat_Power_-_Living_Proof.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje cztery i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i trzynaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Cat Power, której tytuł brzmi Living Proof. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Do dzisiaj nikt nie zapisał ani razu pliku mp3 Cat Power - Living Proof. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Living Proof. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Cat Power, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, jak choćby Cat Power - Living Proof, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Living Proof? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj