Bum - Kanikuly (Liberthez Club Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:57
Data dodania: 21.09.2010 14:25:28
Rozmiar pliku: 8,17 MB
Tagi: Bum, Kanikuly (Liberthez Club Mix), kanikuly, ozzyo, mirsk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bum_-_Kanikuly_(Liberthez_Club_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz waży osiem i siedemnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt siedem sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Bum, którego tytuł brzmi Kanikuly (Liberthez Club Mix). Utwór, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Bum - Kanikuly (Liberthez Club Mix) jak na razie. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi twórcy, którzy z łatwością zjednują sobie tłumy nowych słuchaczy, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Jednym z takich artystów jest Bum, a tegoroczny hit Kanikuly (Liberthez Club Mix) jest już szeroko komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Prawdopodobnie chciałbyś osobiście przekonać się, czym jest Bum - Kanikuly (Liberthez Club Mix)? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zbiera same przychylne recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Kanikuly (Liberthez Club Mix), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Bum? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Właśnie dziś na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych stron - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie rozbudowaną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu hasła, dla przykładu Bum - Kanikuly (Liberthez Club Mix), wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj