Sugartape - Summerdaze (Original Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 21.09.2010 14:27:37
Rozmiar pliku: 6,05 MB
Tagi: Sugartape, Summerdaze (Original Mix), summerdaze, original, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sugartape_-_Summerdaze_(Original_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej sześć i pięć setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Sugartape, której tytuł to Summerdaze (Original Mix). W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego pliku nie zaproponowano jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Do dzisiaj nikt nie ściągnął nigdy pliku audio Sugartape - Summerdaze (Original Mix). Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Sugartape - Summerdaze (Original Mix). Czy warto się z tym zapoznać?

Sugartape jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - udostępniał w sieci darmowe mp3 do pobrania. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Summerdaze (Original Mix), niezwykła kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tu piosenki są zupełnie darmowe, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie możesz spotkać na podobnych witrynach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także szybko i za darmo.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Summerdaze (Original Mix), w wykonaniu Sugartape. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Sugartape - Summerdaze (Original Mix) jest teraz trendy. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj