Eminem - Role Model

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 21.09.2010 14:38:54
Rozmiar pliku: 3,66 MB
Tagi: Eminem, Role Model, role, model, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Eminem_-_Role_Model.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to około trzy i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i zero sekund. To jeden z dzieł autorstwa Eminem, którego tytuł brzmi Role Model. Utwór, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku mp3 Eminem - Role Model. Nikt do tej pory nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Role Model. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Eminem, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Eminem - Role Model, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo łatwych do zrobienia tricków, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na telefon Role Model? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia pobierali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj