cox-krec_-_toska-2

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 21.09.2010 14:49:39
Rozmiar pliku: 4,48 MB
Tagi: krec_, _toska, hip, hop, ruski
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

cox-krec_-_toska-2.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słyszysz to około cztery i czterdzieści osiem setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i szesnaście sekund. To jeden z utworów nagranych przez krec_, którego tytuł brzmi _toska. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Plik cox-krec_-_toska-2 nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Żaden użytkownik do dzisiaj nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład _toska. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją krec_ - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany utwór, na przykład cox-krec_-_toska-2, a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka bardzo prostych do realizacji sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 _toska? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj