zloy_duh_-_gryaz

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:27
Data dodania: 21.09.2010 14:49:39
Rozmiar pliku: 6,11 MB
Tagi: zloy_duh_, _gryaz, rosyjski, hip-hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

zloy_duh_-_gryaz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to mniejwięcej sześć i jedenaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia siedem sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa zloy_duh_, którego tytuł brzmi _gryaz. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś takowy dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał ani razu utworu muzycznego zloy_duh_-_gryaz. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - również za sprawą portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się zloy_duh_-_gryaz. Dlaczego właśnie ta piosenka?

zloy_duh_ jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie _gryaz, genialna kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś koszty - wszystkie dostępne u nas piosenki są zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można napotkać na podobnych portalach. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na _gryaz, w wykonaniu zloy_duh_. Nie zwlekaj, aż zloy_duh_-_gryaz stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj