Alexander Rybak - If you were gone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:27
Data dodania: 21.09.2010 14:49:57
Rozmiar pliku: 6,18 MB
Tagi: Alexander Rybak, If you were gone
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alexander_Rybak_-_If_you_were_gone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie odtwarzasz to sześć i osiemnaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia siedem sekund. To jeden z utworów nagranych przez Alexander Rybak, którego nazwa to If you were gone. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy więc wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Plik Alexander Rybak - If you were gone nie został jak na razie ani razu pobrany. Nikt jak na razie nie raczył skomentować tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu If you were gone. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Alexander Rybak - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, jak choćby Alexander Rybak - If you were gone, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do wykonania rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 If you were gone? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej biblioteki utworów i odkrycie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ osób, które pragną na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj