FANTOMAS-SEKRET_-_SAMA_SAMOTNA_[DJ_FANTOMAS_POL...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:36
Data dodania: 21.09.2010 14:53:17
Rozmiar pliku: 2,11 MB
Tagi: FANTOMAS, SEKRET_, _SAMA_SAMOTNA_[DJ_FANTOMAS_POL...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

FANTOMAS-SEKRET_-_SAMA_SAMOTNA_[DJ_FANTOMAS_POL....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz posiada rozmiar dwa i jedenaście setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści sześć sekund. Odtwarzasz utwór o tytule "SEKRET_", którego wykonawcą jest FANTOMAS. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego FANTOMAS-SEKRET_-_SAMA_SAMOTNA_[DJ_FANTOMAS_POL.... Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - SEKRET_, której autorem jest FANTOMAS, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, dla przykładu FANTOMAS-SEKRET_-_SAMA_SAMOTNA_[DJ_FANTOMAS_POL..., a następnie przegrać go na telefon.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 SEKRET_? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz jej słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj