Strange Fruit - The Flame Still Burns

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:55
Data dodania: 21.09.2010 15:01:16
Rozmiar pliku: 7,25 MB
Tagi: Strange Fruit, The Flame Still Burns, burns, still, flame, the, fruit, strange
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Strange_Fruit_-_The_Flame_Still_Burns.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz posiada rozmiar siedem i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Czas trwania to siedem minut i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Strange Fruit, której tytuł to The Flame Still Burns. Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego pliku. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Plik Strange Fruit - The Flame Still Burns nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład The Flame Still Burns. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Strange Fruit, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Strange Fruit - The Flame Still Burns, a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do realizacji tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 The Flame Still Burns? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, żeby ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj