Bartolomeo - Mega Dance Set with a special dedi...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:04
Data dodania: 21.09.2010 15:02:05
Rozmiar pliku: 87,9 MB
Tagi: Bartolomeo, Mega Dance Set with a special dedi..., set, club, dance, house, with, special, dedication, to
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bartolomeo_-_Mega_Dance_Set_with_a_special_dedi....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje osiemdziesiąt siedem i dziewięć setnych megabajta. A jego długość to jeden minute i cztery sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Bartolomeo, której nazwa to Mega Dance Set with a special dedi.... Utwór, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Bartolomeo - Mega Dance Set with a special dedi... do dzisiaj. Piosenka Mega Dance Set with a special dedi... została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~zanusia 18.02.2011
    zaje*biste :)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może poznać twórczość coraz to nowych artystów, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Bartolomeo - Mega Dance Set with a special dedi.... Czemu właśnie ten utwór?

Bartolomeo jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - umieszczał w sieci darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Mega Dance Set with a special dedi..., genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych tutaj piosenek jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie można napotkać na analogicznych portalach. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Mega Dance Set with a special dedi..., autorstwa Bartolomeo. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Bartolomeo - Mega Dance Set with a special dedi... jest teraz tak popularna. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk tworzy hit za hitem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj