Culture Shock - Vice Chase

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:47
Data dodania: 21.09.2010 15:07:02
Rozmiar pliku: 1,63 MB
Tagi: Culture Shock, Vice Chase, Culture, Shock, Vice, Chase, Drum, Bass, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Culture_Shock_-_Vice_Chase.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej jeden i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to jeden minute i czterdzieści siedem sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Vice Chase", której wykonawcą jest Culture Shock. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tej pory nikt nie ściągnął ani razu utworu muzycznego Culture Shock - Vice Chase. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Vice Chase, której autorem jest Culture Shock, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś mógł omijać inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Culture Shock - Vice Chase, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niezwykle prostych do zrobienia tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Vice Chase? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj