Gila Monstarz - Mad 1 Man

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:44
Data dodania: 21.09.2010 15:07:09
Rozmiar pliku: 2,56 MB
Tagi: Gila Monstarz, Mad 1 Man, gila, monstarz, mad, man
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gila_Monstarz_-_Mad_1_Man.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz ma rozmiar dwa i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. Jest to jeden z utworów stworzonych przez Gila Monstarz, którego tytuł brzmi Mad 1 Man. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Plik Gila Monstarz - Mad 1 Man nie został dotychczas nigdy pobrany. Żaden użytkownik dotychczas nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Mad 1 Man, którą wykonuje Gila Monstarz, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Gila Monstarz - Mad 1 Man, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka bardzo sprytnych do wykonania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na telefon Mad 1 Man? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów i odkrycie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy pragną na poważnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj