Gila Monstarz - Drop Dead Gorgeous

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 21.09.2010 15:07:09
Rozmiar pliku: 2,50 MB
Tagi: Gila Monstarz, Drop Dead Gorgeous, gila, monstarz, drop, dead, gorgeous
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gila_Monstarz_-_Drop_Dead_Gorgeous.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży dwa i pięćdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Gila Monstarz, której nazwa brzmi Drop Dead Gorgeous. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Będziemy więc uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 Gila Monstarz - Drop Dead Gorgeous. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi artyści, którzy z łatwością zjednują sobie tłumy wiernych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, aby tylko wesprzeć ukochanego artystę. Jednym z takich artystów jest Gila Monstarz, a najnowszy przebój Drop Dead Gorgeous to mistrzostwo w dziedzinie tworzenia muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Pozostawmy opinie innych za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać Gila Monstarz - Drop Dead Gorgeous? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zyskuje same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Drop Dead Gorgeous, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę Gila Monstarz? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na pobranie każdej piosenki z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych piosenek na nieciekawych, niebezpiecznych stronach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu tekstu, jak choćby Gila Monstarz - Drop Dead Gorgeous, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Ciebie. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam stacje radiowe, powinieneś jak najszybciej pobrać jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz ogrom utworów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj