Gila Monstarz - Rider'z

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 21.09.2010 15:07:09
Rozmiar pliku: 2,47 MB
Tagi: Gila Monstarz, Rider'z, gila, monstarz, riderz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gila_Monstarz_-_Rider'z.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około dwa i czterdzieści siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Rider'z", której autorem jest Gila Monstarz. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku nikt nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Gila Monstarz - Rider'z dotychczas. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Rider&039;z, którą wykonuje Gila Monstarz, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład Gila Monstarz - Rider&039;z, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do realizacji sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Rider&039;z? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj