Lady GaGa - Monster ( Klimis Sadness Remix )

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:59
Data dodania: 21.09.2010 15:10:06
Rozmiar pliku: 6,39 MB
Tagi: Lady GaGa, Monster ( Klimis Sadness Remix ), lady, gaga, monster, klimis, sadness, remix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lady_GaGa_-_Monster_(_Klimis_Sadness_Remix_).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to około sześć i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Lady GaGa, której tytuł to Monster ( Klimis Sadness Remix ). W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Nikt nie ściągnął pliku audio Lady GaGa - Monster ( Klimis Sadness Remix ) jak na razie. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Monster ( Klimis Sadness Remix ). Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Lady GaGa, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Lady GaGa - Monster ( Klimis Sadness Remix ), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka bardzo prostych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Monster ( Klimis Sadness Remix )? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj