Clutch - Milk of Human Kindness

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:18
Data dodania: 21.09.2010 15:12:13
Rozmiar pliku: 6,76 MB
Tagi: Clutch, Milk of Human Kindness, milk, of, human, kindness, rock, 1993
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Clutch_-_Milk_of_Human_Kindness.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej sześć i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i osiemnaście sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Clutch, której nazwa to Milk of Human Kindness. Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Clutch - Milk of Human Kindness nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Clutch - Milk of Human Kindness coraz sprawniej zdobywa popularność w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie tego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Clutch jest w stanie stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Odnajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, który reprezentuje sobą Clutch - Milk of Human Kindness. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Na dodatek regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Wiele z tych utworów z miłą chęcią włączysz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Milk of Human Kindness? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Lecz jednak jest tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy świeże piosenki, systematycznie powiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj