AHAJA - Black Hole

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:04
Data dodania: 21.09.2010 15:18:00
Rozmiar pliku: 4,64 MB
Tagi: AHAJA, Black Hole, black, hole, robson
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

AHAJA_-_Black_Hole.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na pięć minut i cztery sekundy. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Black Hole", której autorem jest AHAJA. Plik mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku mp3 AHAJA - Black Hole. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Black Hole. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest AHAJA, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby AHAJA - Black Hole, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Black Hole? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj