Normalny Chłopak- Moja Własność

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 21.09.2010 15:22:23
Rozmiar pliku: 4,87 MB
Tagi: Normalny Chłopak, Moja Własność, normalny, chłopak-, moja, własność
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Normalny_Chłopak-_Moja_Własność.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje cztery i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Normalny Chłopak, której nazwa brzmi Moja Własność. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Normalny Chłopak- Moja Własność do tej pory. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Moja Własność. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Normalny Chłopak - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Normalny Chłopak- Moja Własność, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do wykonania tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Moja Własność? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych muzyków. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj