09.SumaStyli - Miliardy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 21.09.2010 15:30:30
Rozmiar pliku: 3,37 MB
Tagi: 09.SumaStyli, Miliardy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

09.SumaStyli_-_Miliardy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej trzy i trzydzieści siedem setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Uruchomiłeś utwór tytułem "Miliardy", którego wykonawcą jest 09.SumaStyli. Utwór w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie pobrał pliku mp3 09.SumaStyli - Miliardy do dziś. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

09.SumaStyli - Miliardy to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie zawsze w gronie wielbicieli tego typu rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że 09.SumaStyli jest w stanie nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Znajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Mamy też wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko taki rodzaj, który reprezentuje sobą 09.SumaStyli - Miliardy. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Te piosenki możesz również słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Miliardy? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych witrynach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do naszej bazy empetrójek dorzucamy świeże kawałki, systematycznie zwiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeżeli będzie tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że jak najszybciej się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj