DJ@home - All Night Long (Radio Edit)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:55
Data dodania: 21.09.2010 15:31:33
Rozmiar pliku: 2,68 MB
Tagi: DJ@home, All Night Long (Radio Edit), home, all, night, long, radio, edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ@home_-_All_Night_Long_(Radio_Edit).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży dwa i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez DJ@home, którego tytuł brzmi All Night Long (Radio Edit). Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie zamieszczono dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego DJ@home - All Night Long (Radio Edit) do dzisiaj. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład All Night Long (Radio Edit). Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest DJ@home, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, dla przykładu DJ@home - All Night Long (Radio Edit), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 All Night Long (Radio Edit)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej bazy utworów i odkrycie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj