Soundkail - Intro

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:48
Data dodania: 21.09.2010 15:35:06
Rozmiar pliku: 2,47 MB
Tagi: Soundkail, Intro, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Soundkail_-_Intro.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje dwa i czterdzieści siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to kawałek tytułem "Intro", którego wykonawcą jest Soundkail. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Piosenka Soundkail - Intro nie została do dziś nigdy pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Mamy dla Ciebie mnóstwo bezpłatnych utworów, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Intro? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż Ci się wydaje.

Soundkail to lubiany i sławny wykonawca na scenie muzycznej. Jego piosenki szybko stają się popularnymi hitami. Podobnie dzieje się z Intro. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić właśnie tu. Jedynie kilka kliknięć potrzeba, żebyś mógł omijać Wrzutę lub inne strony, aby cieszyć się tym utworem.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz słuchać muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Pewnie chcesz włączyć piosenki w telefonie albo odtwarzaczu? Więc nie czekaj - pobierz Soundkail - Intro i słuchaj jej gdzie chcesz, bez ograniczeń.

Co ważne, nie pobieramy żadnych opłat za dawanie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za darmo, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz robić nic poza wytypowaniem przeboju i ściągnięciem go. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla osób, które wolą przedtem zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, a w następstwie tego to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również przesłuchać, aby nie brać tego w ciemno i nie zaśmiecać sobie komputera. Jeżeli dany utwór Ci się nie spodoba, zawsze jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak Intro, którego autorem jest Soundkail, jest ostatnimi czasy na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj